| AdelinGrigorescu a întrebat:

De unde pot descarca un android?

5 răspunsuri:
| ScheißeBeMine a răspuns:

Sistemul android vine odata cu smartphone-ul cumparat straight face

| Master1ro a răspuns:

Mai exact ce vrei sa faci cu acel android?
Sistemul de operare android se descarca prin softuri specifice fiecarui producator in parte, dar nu se descarca in PC si direct in memoria telefonului pentru a putea fi scris.
Daca doresti sa il rulezi pe PC se poate rula printr-o unitate virtuala cum ar fi VirtualBox, VirtualPC, etc, dar o sa fie necesar sa cauti pe trackere sistemul de operare in format. vbox

| dddddadada a răspuns:

Din spatiu

| Jurebie_Alexandru_1996 a răspuns:

Nu se descarca

| TheBeSt2131 a răspuns:

Google