| LauncherS a întrebat:

Ce credeti despre telefonul Samsung wave 575?

2 răspunsuri:
| LucianaGirl99 a răspuns:

Pai, din punctul meu de vedere (am ceva asemanator, wave 525):
1.ii naspa pentru ca are doar Samsung apps si nu si/sau android market ---> deci NU poti avea majoritatea jocurilor super
2. are camera de 3.2 mega (mie mi se pare cam putin fata de celelalte telefoane sad ) si cateodata imaginile nu ies clare
3.se zgarie foarte usor ( nu ma refer la ecran ci la carcasa )
Cam atata...am o prietena care are wave 575 si ii exact la fel ca si wave 525, iar daca vrei sa-ti iei wave 575 iti recomand wave 525, deoarece este la fel (doar numele difera) si este mult mai ieftin big grin
☺☻☺

| LauncherS explică (pentru LucianaGirl99):

rolling on the floor hai ca este culmea! Samsung wave 575 este mai bun decat 525 adica logic!