| Estike a întrebat:

Deci. am 150 mb de net pe luna pe telefon. imi poate spune si mie cineva, va rog, cam cati mega ar consuma aplicatia facebook messenger daca vorbesc audio pe minut? Vaa rooog

Răspuns Câştigător
| ZAsiral a răspuns:

Whatsapp ul consuma mult mai putin si poti sa si suni de pe el. Daca stai doar pe wapp, 150mb iti ajung cam 4 luni( doar mesaje si voce, pozele si videoclipurile iau mai mult )

1 răspuns:
| Arthiom a răspuns:

Orice aplicatie ai folosi, discutiile audio/video consuma mult, deci in maxim o saptamana daca esti norocos, nu mai ai trafic de net. Iti recomand sa folosesti ori whatsapp, ori facebook messenger, dar ambele fara conversatii audio sau video.