| Bellicous a întrebat:

Cati mb consuma kik, yahoo messenger, facebook messenger intr-o luna daca vorbesc cate 4 ore pe zi sa spunem?laughing funda

1 răspuns:
| LenoreVoldaren a răspuns:

Vorbind mult, trimițând poze, fișiere audio și multe altele, toate acestea se salvează în telefon și ocupă memorie degeaba. De la doar câțiva MB (10-20) se poate ajunge și la câteva sute (100-200 sau mai mult). Te sfătuiesc să-ți instalezi ''Clean Master'' pentru telefon, este o aplicație foarte bună și șterge toate prostiile care stau degeaba de 2-3 luni în telefon, și care ocupă spațiu aiurea.