| George_Bosanceanu_1996 a întrebat:

Deci am cumparat recent un Samsung Star 3 si nu am nici macar google play instalat, intrebarea este cum fac sa pot instala aplicatii pe telefon
Funda+ Vot!

Răspuns Câştigător
| padalekilover a răspuns:

Imi pare rau pentru. tine dar telefonul tau nu detine un sistem android pentru. a avea instalat google play. Dar daca vrei aplicatii intra pe pc la google si scrie : mobile9. Setezi modelul si ai o gama de aplicatii.

5 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Pur si simplu, dai cautare cu google scrii "google play"...te trimite direct pe pagina magazinului google play, faci un cont de google la fel ca la fb sau yahoo cu user si parola, inregistrandute cu o adresa de mail si te loghezi si descarci...simplu!

| radu75 a răspuns:

Sa mi spuneti daca a ti rezolvat!

| Iubareatzãã a răspuns:

Hmm...complicatlaughing si eu am problema asta cu telefonul vara'mi

| FlorinDarka a răspuns:

Daca ai net pe telefon downloadezi aplicatii de tot felul sau daca nu downloadezi aplicatiile de pe pc si le pui cu cablu de date in telefon dupa care urmeaza bineinteles instalate e simplu o sa vezi am si eu Samsung Star 3. Uite si doua site-uri cu aplicatii http://www.mobileheart.com/......tware.aspx si http://www.mobilerated.com/samsung-gt-s5233a-star-applications.html.Sper ca ti-am fost de ajutor.Multa bafta.