| StefaniaM a întrebat:

Deci am un HTC one m8 si ma enerveaza ca daca dau swipe (sau cum se zice)in sus de pe butoanele de sistem imi intra in google; nu stiu de cate ori mi s-a intamplat asta cand ma jucam.Acum intrebarea e cum in puisorii mei pot dezactiva functia aia funda!

1 răspuns:
| Manciu_Emil_1976 a răspuns:

Așa am pățit ieri pe un tel cu Android, când apăsam "acasă", îmi apărea pagina Google. Am încercat să mai corectez din setări, nu a mers, așa că l-am închis câteva minute și și-a revenit.