| coosmin24 a întrebat:

Cum fac sa dezactivez traducerea in google chrome. Atunci cand intru pe site ma enerveaza ca incearca sa traduca pagina si da eroare! Am setat pe automat si nu mai stiu cum sa dezactivez functia.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Click dreapta pe bara de meniu (cea de sus : +Dvs, Cautare, Imagini, etc -> traduceti in romana -> Optiuni -> Nu doresc traducerea...

| SuicideSilence a răspuns:

Setari -> afisati setarile avansate -> debifezi :
"Doresc să mi se ofere posibilitatea traducerii paginilor care nu sunt în limba în care citesc"