| Hjehjwhe a întrebat:

Deci am un Samsung galaxy s 5 și mi-a scăpat pe jos, nu ar fi prima oară dar de data asta camera nu mai pornește am încercat și pe retrica, wpp sa o pornesc dar nu, când intru îm- zice : "camera foto nu poate porni", ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| coolacc a răspuns:

Aai incercat sa il stingi si sa il aprinzi din nou? Du-te cu el la un service si vezi ce spun si ei.

Poate il vinzi pe asta si iti iei altu nou.
Daca vrei sa iti iei unul nou, arunca-ti un ochi si pe http://j.mp/tel-nou

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ori s-a intamplat ceva la placa de baza sau ai un defect de soft, garantia nu scuza ca l-ai scapat jos

| FuriaGogoasei a răspuns:

Cel mai probabil de la socul cazaturii camera s-a dezlipit de pe placa. Mergi cu el la un service, garantia nu te mai ajuta.