| Kesha1428 a întrebat:

Am Yahoo! Messinger iar in sera asta am vrut sa pornesc mesingerul, sa intru pe mess(cum s-ar zice)dar el nu mai porneste, apare acel dreptunghi dar nu apar spatiile unde trebuie sa introduc ursename-ul si parola, de ce? E prima oara cand imi face asa? Ce sa aiba si cum as putea rezolva asta?

11 răspunsuri:
| Kesha1428 explică:

Merci tuturor! Am reinstalat yahoo si mi-a mers! Pupici la toti!

| HabarNuStiu a răspuns:

Reinstaleaza messenger-ul

| GabyAdicaEu a răspuns:

Reinstaleaza messenger-ul, ori Windouws-ul in cel mai rau caz! Poti incerca sa dai defragmentare, cum faci aceasta mutare : intri in start, acesori si system tools acolo vezi defragmentare, curata spatile libere din calculator (trebuie dat 1data pe saptamana)

| CariocaAlba a răspuns:

Buna! In primul rand este ''Messenger'';)[nu condamn pe nimeni poate a fost o scapare].In al doilea rand nu stiu de ce nu mai iti mai apar casutele dar cel mai simplu este sa intrii pe linkul acesta http://messenger.yahoo.com/download/ si sa iti downloadezi messinger 11, iar daca nici dupa asta nu functioneaza[desii este imposibil] pasez rspunsul la cineva mai priceput in informatica.Cu placere si succes:*

| Sqk00 a răspuns:

Peii. ai 3 variante.

1. dezinstale`zi messengerul si il instalezi din nou.
2. iti iei alt mess daca nu merge acela care il ai instalat.
3. poate sa fie un virus ceva si trebuie sa formatezi calculatorul.

Parereaa meaalove struck. Fundaa.batting eyelashes?

| Sqk00 a răspuns:

Ai spus ca dai funda happy! Mi`o dai mie rolling on the floor)?

| BlackRose08 a răspuns:

Se scrie messenger nu messinger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai problema nu stiu care e (motivul) dar te sfatuiesc sa reinstalezi messenger-ul (dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou) si poti baga o versiune mai nouawinking YahooMessenger 11 happy
Funda? big grin

| biancaalexe a răspuns:

Nu stiu sigur. e posibil sa ai un virus... incearca sa downloadezi din nou messengerul si daca nu merge inseamna ca are calculatorul tau ceva.

| Ana0545 a răspuns:

Reinstaleaza messengerulhappy

| Ioana_8648 a răspuns:

Probabil a ramas blocat de ultima data cand ai intrat happy Trebuie sa astepti prutin si va merge. Cel putin mie asa mi se intampla :*