| anonim_4396 a întrebat:

Deci, sunt super nervoasa... Am intrat in perioada de gratie si nu mai pot suna, ce sa fac, cum pot scapa de ea? Trebuia sa imi expire extraopţiunea pe 20.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu mai fi super nervoasa si incarca cartela

Bula
| Bula a răspuns:

Ai stat prea mult la taifas, s-au consumat minutele...
Mergi si reincarca cartela si... gospodareste-te mai bine cu minutele
(la Orange poti forma 333 sa aflii cate minute ti-au mai ramas, la alte retele sunt de asemenea numere la care poti afla, asemanator).

| goblinuldansatordincalcaie a răspuns:

Depinde daca ai reincarcat cu credit sau cu minute, eu sunt pe Orange si de vreo ori mi-am mancat euro degeaba cu reincarcarea cu credit pentru ca nimeni nu mi-a spus ca trebuie sa sun si sa formez eu ca sa imi dea credit... Ca sa scapi de perioada de gratie e simplu, mergi si reincarca cu minute.