| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Detine cineva Samsung galaxy s5 de ceva timp? Cineva care poate sa-mi spuna cu axactitate cum functioneaza pt ca eu am citit majoritatea pareri negative.
Se incarca whireles? Etc.
Merita banii? Avand in vedere ca rezista la apa, praf.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un telefon destul de bun, dar iti recomand un telefon si mai ieftin, dar si mai bun, ASUS ZenFone 2. Are 4GB RAM, 16GB, camera frontala 8mp, camera spate 13mp, 5.5" si se misca exceptional de bine. Cauta review-ul lui George Buhnici pe site-ul sau.

| nutuxcristian a răspuns:

Are vecina mea un S5 de 16GB, si are probleme cu el; pe langa faptul ca nu merge senzorul pentru husa S-Cover (gen carte), i se blocheaza ecranul cand e rece afara, dupa ce vorbeste la telefon trebuie sa-l blocheze si apoi sa-l deblocheze ca sa mearga touch-ul. Blitul pentru LED notificari nu merge intotdeauna cand primeste un apel/sms. Telefonul nu e replica, e abonament Vodafone.
Nu merg mereu gesturile alea inteligente, iar dupa update-ul la Android 5.0.1, merge greu camera si are culori urate la el... culorile nu mai sunt naturale.

| bogdan12321132231 a răspuns:

Eu nu am avut s5, dar are culori extrasaturate, iar ceea ce zice k3njy nu e imposibil. Recomandarile melehttp://www.cel.ro/......g-black-l/
sau http://www.cel.ro/telefoane-mobile/telefon-mobil-lg-g3-16gb-4g-black-l/

| bogdan12321132231 a răspuns (pentru bogdan12321132231):

Si n-am o parere prea buna despre Samsung in general.

| fpr139 a răspuns:

În primul rând, sugerez o privire aici: http://www.gadget.ro/puncte-pro-si-contra-pentru-samsung-galaxy-s5/.în cazul în care nu ai mai trecut deja.

În al doilea, seria S a telefoanelor Samsung, mi s-a părut în totdeauna supraevaluată. iar pe acei bani, ai putea achiziţiona pe asemenea telefoane la fel de bune, la preţuri poate mai convenabile.