| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Din nou inca o >intrebare Cred ca majoritatea a auzit de conexiunea de la telefon la internet adica Wi-fi nu? Ok care este problema... Eu vreau sa folosesc aceasta aplicatie de pe un telefon Samsung s5620 cred sau s5260 am uitat... Si eu as vrea sa sa ma conectez dar atun cand incerc imi apare un spatiu in care trebuie sa scru un cod stiti voi acel cod? Daca stiti puneti-l aci sau dati-mi un link.

Răspuns Câştigător
| bynladen a răspuns:

Fiecare retea wi fi poate fi parolata.incearca sa te conectezi la cele care nu au lacatul acela langa ele.referitor la cod daca rutarul wi fi este al tau undeva prin setari trebuie sa ai parola. daca nu a fost schimbata niciodata poate fi 123456 sau administrator. sper ca te ajuta cu ceva asta

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca te referi la paroala de la reteau wifi ar trebui sa o stii pe aia, daca nu e reteau ta intreba prorpietarul retelei de parola asta in caz ca nu vrei sa furi