| Lov3m3islittle a întrebat:

Mi.am luat un Samsung star 2 s5260 si el are aplicatia de messenger in telefon big grin dar cand vreau sa ma conectez pe mess imi spune ca nu se face conexiunea din cauza ca la retea e o problema temporala straight face stie cineva ce trebuie sa fac

3 răspunsuri:
| Biuka a răspuns:

Nu e de la telefonul tău în special. laughing
Și eu am aceeași problemă, da încă n-am mers la Orange. Înceracă tu, că încă e în garanție și nu are ce să-ți ia! :*

| Lov3m3islittle explică:

Da normal ca am internetwinking

| Alexandru7883 a răspuns:

Pai ai internet pe el? chiar daca ai instalata aplicatia pe el tot iti trebuie internet