| alexandra2222 a întrebat:

Dintre Samsung galaxy advance si Samsung galaxy s+ ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| DjAngel_Florin_1997 a răspuns:

Sincer sa fiu eu as alege Samsung galaxy advance pentru ca:1galaxy s plus are doar 512 mb ram in timp ce advance are 768 cea ce inseamna ca va rula mai multe aplicati. 2 advance are un procesor dual-core 1ghz care e mai bun ca a lui s plus care are 1, 4 ghz scorpion si nu in ultimul rand advance are androidul mai performant. Deci daca as fi in locul tau nu doar pentru cerinte dar si pentru infatisare as alege Samsung galaxy advance;(

2 răspunsuri:
| AnaLove444 a răspuns:

Samsung galaxy advance big grin

| ionuttemeri a răspuns:

Samsung galaxy s+