| Adina_Maria_1998 a întrebat:

Dintre Samsung Galaxy J7(2017) si Samsung galaxy note 4, care este mai bun? Si de ce

Răspuns Câştigător
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

J7 2017 E MAI BUN DEOARECE el a primit actualizari la sistemul sau de rulare, iar note 4 a cam incetat sa primeasca, plus ca arata si bine j7 2017 (nimic de contrazis si despre note 4) dar tu sigur preferi ceva care sa fie la zi cu actualizari si sa imi mearga perfect.asa ca recomand j7 2017

2 răspunsuri:
| TheTom7 a răspuns:

J7 este mai nou, deci merita mai mult. Sau daca vrei neaparat unul cu Spen note 5 ar fi o alegere mult mai buna.

| Evelyne009 a răspuns:

J7 2017