| Cristu15Ma a întrebat:

Doresc sa achizitionez in rate un iph 7 la pretul de 33 de milioane, dobanda este 0 la altex insa am salariu de 10 milioane +bonuri 2 milioane, nu am rate la banca sau altceva, doresc sa il iau asa deoarece mi se pare mai ok sa dau 160 de lei pe luna decat 33 dintr o data chiar daca ajung la aceeasi bani, intrebarea mea este pot?

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

La pretul asta iei cinci mobile Wileyfox Swift.

160 lei pare putin, dar trebuie platiti nu o data, ci in fiecare luna si s-ar putea sa-ti para rau dup-aia.

| TimSem a răspuns:

Răspunsul se află la cei de la Altex.
Ce pot spune este că cu Cardul Avantaj poţi lua în rate, fără probleme. Numai să nu întârzii cu plata ratelor că penalităţile sunt foarte mari!

| Voicu_Cosmin_1990 a răspuns:

Poti, dar pana termini de achitat telefonul, o sa apara inca 3 variante mai noi.