| HumptyBumpty a întrebat:

Doresc sa achizitionez un abonament+telefon si comanda sa o fac online.As vrea sa stiu, trebuie sa ma duc sa il ridic de la vreun sediu Orange sau il voi primi prin posta?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca te hotarasti sa faci o comanda la 202 Magazin online, livrarea se va face prin curier, la o adresa mentionata de tine inainte de finalizarea comenzii.
O zi buna,
Orange Helpers

| Chinezw a răspuns:

Vine curieratul acasa.
eu am luat telefoane.
nu stiu cum procedezi, dai semnatura.
in caz de e abonament nou ( nu mai ai altul facut pe numele tau ) s-ar putea sa te duci la ORange Shop sa semnezi contractele, clauze