| Cristi8998 a întrebat:

Doresc sa cumpar un Samsung Galaxy S4 si nu sunt hotarat ce culoare sa i-mi iau (negru sau alb).Voi ce ati alege, doresc si argumente.Dau funda.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| LOkk12 a răspuns:

Alege culoarea neagra arata mai solid la baieti si nu-ti mai trebuie o mie de argumente.o zi buna

6 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Negru fiindca nu se murdareste asa repede.

| AlexL28 a răspuns:

Alb pentru ca e mai elegant si ascunde zgarieturile mai bine, dar nu recomand s4, poate un G2, tot alb

| FrateleAndrei a răspuns:

Negru pentru ca e frumos sau albastru dar nu alb pentru ca albul e cam de fete parerea mea dar eu iti recomand negru sau albastru.

| paulmicutz a răspuns:

Mai bine gold, intr-o cafenea toata lumea se v-a uita la tine laughing

| larisa333lari a răspuns:

Alege culoarea neagra e mai de baieti
eu as alege alb ca sunt fata

| SpeedO123 a răspuns:

Eu cred ca Alb deoarece cind se zgirie nu se cam observa dar ala nergu se vede rau