| slayshock1 a întrebat:

As dori sa imi achizitionez un telefon dar nu sunt hotarat care sa il aleg dintre Samsung galaxy Y si Samsung galaxy Pocket.Preturile acestora sunt identice.Imi puteti spune va rog care este mai bun si care "isi merita banii".Dau FUNDA.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Dintre cele doua ti-as recomanda sa-ti cumperi Samsung Galaxy Y, are capacitati mult mai bune.

1 răspuns:
| dodolino44 a răspuns:

Are o prietena de-a mea Samsung Galaxy Y si este foarte bun. Merge repede, are memorie mare, Android. Eu pe asta ti-l recomand.