| NighTy a întrebat:

As dori sa știu ce culoare ar fi mai ok intre gold și negru, ma refer la un Samsung galaxy s7 edge. Doresc argumente, mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Auriul iti ia ochii la inceput dar te saturi repede de culoare.
Negrul ofera permanent eleganta.
Dar depinde de stilul tau. Trebuie sa alegi ceva care sa-ti placa tie.

3 răspunsuri:
| TheTom7 a răspuns:

Negrul iti spun din propria experienta ca strange amprente, dar nergul se potriveste cam cu orice fata de gold. Depinde si gusturile tale, daca nu suporti amprentele ia-ti gold. Eu personal asi alege negru pentru ca nu iese ecranul asa de mult in evidenta cand este stins sau cand te uiti la ceva negru, pe cand la gold e putin cam urat sa fie telefonul galben, iar ecranul negru cand este stins. Depinde ce iti place.

| VSC10 a răspuns:

Spun din propria parere ca negru este mult mai frumos. O culoare eleganta, profunda care imbina bine elementele fara a lasa loc de elemente distinctive. Ai impresia ca este numai unul. Si gold este frumos, dar mie personal mereu mi-a placut negrul. Este comun, iar daca esti femeie o sa se asorteze cu orice.

| Chetys a răspuns:

Goldul e mai frumos la astect mai ales daca esti un om mai finut si elegat, daca esti genul mai sport si stii ca n.ai grija asa mare se el..alege negru