| Yuliana197 a întrebat:

Doresc sa-mi iau un Smartphone Allview H2 Qubo Black. Daca are cineva,poate sa-mi spuna daca e bun? Face poze clare,merg jocurile, merge sa vezi seriale online pe el?

Răspuns Câştigător
| Cristinelllllllllll a răspuns:

Are camera de 5 megalixeli, face poze clare. Are procesor quad-core care este foarte bun pentru jocuri si poti viziona orice vrei pe internet. procesorul te ajuta foarte mult. il recomant.

2 răspunsuri:
| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

Mai bine iti cumperi un Samsung galaxy ceva nu porcarie din asta!

| DannyR0 a răspuns:

Teoretic acel telefon parea a fi "ok", dar eu sunt ceva mai sceptic cand vine vorba despre telefoanele facute de cei de la Allview. Acestia au foarte multe plangeri la activ. Una este sa ai piese facute pentru Allview din China si alta e sa fie facute pentru coreeni de la Samsung.
Chiar acel pret atractiv poate da de banuit deoarece Samsung Galaxy Gio un telefon mult sub nivelul lui Allview H2 Qubo Black costa in unele magazine cat acesta.
Daca vrei un tel asemanator de poti orianta la un s2 sau GT-S7562.
Pana la urma e alegerea ta, iar eu ti-am dat niste sfaturiwinking