| Gumalamanaazecea a întrebat:

E cineva pe aici care are Alcatel one touch idol/Orange san remo? nu-mi mai merg vibratiile,desi am telefonul pe mod "intalnire" si in mod normal imi vibra inainte cand primeam un mesaj sau apel. nu-l am pe silentios. am instalat go sms nu stiu cum si smart launcher, dar le-am dezinstalat ca nu prea mi-au placut cum aratau. sa fie de la ele?

2 răspunsuri:
| Robert_Ursu_1999 a răspuns:

Pai am Orange Dabi..si nici la mine nu vibreaza cand il dau pe silent...si are 1 luna sh.mi se pare ca exista mod vibratii cand dai la profiluri..si silent e fara vibratii

| Gumalamanaazecea explică (pentru Robert_Ursu_1999):

Nu il tin pe silent, stiu ca modul "intalnire" e ala numai cu vibratii si il tin asa, am rezolvat intre timp, am repornit telefonul de vreo 2 ori si a mers.