| Liposchi_Laurentiu_2000 a întrebat:

E greu sa faci abonament la digi? Ca as vrea sa imi iau un telefon si zice avans de 210 lei si 37 lei pe luna. Dupa ce fac comanda ma suna ei sa imi spuna cum vreau sa il achizitionez in rate sau etc..Si cum mi-l aduce daca il fac online sau trebuie sa ma duc eu la un punct digi? Multumesc!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie sa duci actele la DIGI:
Persoana fizica:
trebuie sa fii cetatean roman si sa te prezinti intr-un punct comercial Digi TV din judetul tau cu:
- copie act C.I.
- copie act spatiu (contract proprietate sau adeverinta de la primarie sau contract inchiriere).