| GabiC1337 a întrebat:

E Xiaomi Redmi Note 3 PRO un telefon PRO? Vreau sa il achizitionez! Plz help!

Răspuns Câştigător
| adrianbestboy98 a răspuns:

Aspecte pro/contra
pro:pret acesibi,spatele rotunjit care e destul de aratos,ecran luminos,performanta buna, bateria care e fantastica, difuzorul din spatecare ofera o calitate audio foarte buna
contra:este destul de alunecos, difuzor usor de acoperit pe o suprafata plata, selfuirle destul de slabute as zice eu captura low light putea fi mai buna
Design 8
Hardware 9.2
Baterie 10
Display 8.8
Audio 8.6
Camera 8
Benchmark 9.5
Temperatura 10
Conectivitate 9.1
OS si UI 8.2
Pret 10
Nota finala 9.03/10
este un rival foarte solid pentru Galaxy A7 2016
il recomand cu caldura adica este tot ce ai nevoie...gaming,vizinoat filme stat pe net la pretu pe care il are isi face treabawinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca xiaomi sunt telefoane bune. Vreau si eu sa achizitionez ceva de la ei. Asta in viitorul apropriat.