| Allecsa051 a întrebat:

Eu am cosmote [abonament] si acum ceva timp am sunat la un numar sa nu mai primesc mesaje de genul : "Ati avut un apel..." [adica atunci cand ma suna cineva si ii respingeam apelul primeam mesaje cu "ati avut un apel." sau cand aveam telefonul inchis dupa ce il deschideam primeam cu sutele de mesaje din-acestea] stiti la ce numar sa sun sa primesc iar sms`uri din`acestea? Dau funda:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1234 serviciul clienti

| Allecsa051 explică (pentru anonim_4396):

Pai eu cand am sunat n`am sunat la servicu` clienti... am sunat la un alt numar. la serviciu` clienti mi-au spus ca nu au ce sa facathinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Allecsa051):

Posibil dar cei de acolo pot sa te ajute unde sa suni daca nu te transfera ei unde trebuie. Succes