| pituuu a întrebat:

Este adevarat ca telefoanele Huawei Ideos au ecranul foarte fragil?

Răspuns Câştigător
| HeliosMetal a răspuns:

Da, dar nu numai Ideos, majoritatea marphonurilor de la Huawei, insa performanta lor este multumitoare.

| pituuu explică (pentru HeliosMetal):

Mersiii :* Primesti funda!

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU neapărat, doar că NU au o sticlă specială cu protecţie ( gen Gorilla Glass ).

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/huawei_u8150_ideos-3513.php

Dacă ai GRIJĂ de el, este ok.

| MotanuJmekerit a răspuns:

Da, este adevarat si eu mi-am cumparat un Huawei Ideos si crede-ma ca imediat se zgaraie.

| Malina4 a răspuns:

Da este fragil trebuie sa ai o husa la el sa nu apesi foarte tare pe ecran si sa nul scapi daca ai grija de el te va tine mult kiss

| pituuu explică:

Aha, multumesc foarte mult happy