| Cookie28 a întrebat:

Este bun telefonul Allview P5 Alldro? Are lag in general? dar in jocuri cum se comporta? Pot pune pe el aplicatii din google play? Merge temple run, subway surfers? happy Stiu, cam multe intrebari dar nu vreau sa arunc banii aiurea pe el inainte de a ma documenta! Multumesc! FUNDA SI VOT!

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Ecran mare, wi fi, gps, procesor dual core performant, sistem de operare android deci merge si google play, iar display-ul este ips deci o tehnologie mai noua de led. Iar pretul este cu discount aici: http://bit.ly/all-view-p5-alldro

Deci, o alegere buna

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Slaba calitate, ma gandeam si eu la unul dar pana la urma am luat un S3 Mini si nu regret decizia, e superb telefonul.

| Gdeni a răspuns:

Daca tie iti place, este bun:*

| user5493 a răspuns:

Da,este foarte bun; poti pune pe el aplicatii de pe google play; se comporta bine la jocuri; are caracteristici bune.

| IulianDornianu61 a răspuns:

Daca are lag?
vai de capu tau
merge groaznic, sunt un nefericit posesor al acestui tars
Pot sa iti zic ca de la meniu, la aplicatii, o sa intampini lag "fara numar"

| FărăFiltru a răspuns:

Nu e bun, e praf, ia-ţi un BCA, sau o cărămidă de pe stradă, aceaşi senzaţie o să o ai.