| RazvanelStefanel a întrebat:

Este bun telefonul Samsung galaxy trend lite care sunt plusurile si minusurile ce jocuri smechere imi merg si imi merge gta vice city? sau 3?

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Nu-ti va rula nici Vice City si nici 3 pe Trend din pricina procesorului si ram-ului.Jocurile care iti vor merge sigur sunt Subway surfer, Temple Run etc.Plusurile sale ar fi camera, memoria interna, display-ul, design-ul dragut.La capitolul minusuri putem trece procesorul micut si poate memoria ram.