| Marius1789 a întrebat:

Este recomandat rootarea unui telefon? Funda.

Răspuns Câştigător
| LovelyMan a răspuns:

Este foarte utila, dar nu e recomandata din cauza faptului ca poti sa iti strici usor soft-ul de pe telefon sau sa te infestezi cu vreun malware. Daca stii ce faci, da, e recomandat. Iti ofera foarte mult optuni de customizare, instalarea unui soft neoficial mult mai bun si mai rapid decat cel oficial si multe altele.

3 răspunsuri:
| StochitaCatalin a răspuns:

Nu este recomandata din cauza vulnerabilitatilor care o sa apara.

| LESSY8 a răspuns:

Nu este.Nu te ajuta cu nimic.

| Andrada972002 a răspuns:

Nu este recomandata. Daca dai root este mai bine deoarece poti avea la dispozitie mai multe aplicatii. Sper ca ti-am fost utila