| ValentinBogdan a întrebat:

Exista vreo optiune la telefoane prin care sa poti selecta un contact la care sa sune telefonul chiar daca este pe silentios?

2 răspunsuri:
| Andrei7600 a răspuns:

Nu,numai posesorul respectiv poate face asta, nu tu! Daca vrei poti sa contactezi prin telefon/mesaj sau in viata reala, sa-i zici :''Telefonul tau este pe silentios! Fa ceva pentru ca vreau sa te sun dar nu-mi raspunzi!''.

| ValentinBogdan explică (pentru Andrei7600):

Eu sunt posesorul, eu vreau sa setez un contact in asa fel ca sa sune chiar daca il am pe silentioswinking