| AFR81 a întrebat:

Exista vreo posibilitate, vreo aplicatie, vreo pagina pe care sa pot urmari meciuri de fotbal, tenis, darts, snooker, handbal live pe telefon (Samsung Galaxy Express 2) gratuit? Pana acum foloseam bet365 si functiona foarte bine, insa incepand cu luna octombrie, conturile utilizatorului s-au inchis. Astept raspuns, multumesc!

2 răspunsuri:
| Kapss a răspuns:

Flash score pentru telefon? Am impresia ca au aplicatie speciala
*flashscore mobile* xD

| AFR81 explică (pentru Kapss):

Este utila pentru scoruri live, eu vreau sa urmaresc ce se intampla pe teren.