| kar1GaNNN a întrebat:

Exista vreun utilizator pe aici care se pricepe foarte bine la telefoane?

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Wave S8500, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......20_124.php

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3146&idPhone2=3741

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Atata timp cat are Android da, ma pricep.

| kar1GaNNN explică:

Am nevoie de o parere si de cateva argumente, Samsung galaxy wave, Samsung galaxy gio sau Samsung galaxy mini e mai bun?

| AlexAndrei96 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Wave e cel mai bun dintre astea. Vrei sa-ti cumperi un telefon? Ce nevoi si ce buget ai? Te pot ajuta cu alegerea lui.

| MedionTcO a răspuns:

Eu.

| MedionTcO a răspuns:

Eu te pot ajuta.

| kar1GaNNN explică (pentru MedionTcO):

Samsung galaxy wave, Samsung galaxy gio sau Samsung galaxy mini care e mai performant, merge mai bine etc.

| AlexAndrei96 a răspuns:

Android/iOS/Windows Phone? Te pot ajuta cu Android.

| HalloweenSamy a răspuns:

Eu te pot ajuta cu Windows phone