| Anonim34231 a întrebat:

Faceam curatenie prin camera si mi-am spart ecranul cu tot cu displayul (intr-un punctulet de 2-3 cm) a telefonului Samsung S9+. Stiu ca este foarte scumpa reparatia, exista cateva solutii, daca ma duc la service-ul autorizat Samsung din Bucuresti, sa platesc reparatia in rate?

4 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Nu cred ca poti in rate, da incearca...

| ziftode a răspuns:

Am S8+ si l-am scapat pe jos pe strada si nu are nici o problema, nici macar zgarieturi fine, de ce?
i-am pus folie full glue
si husa UAG https://www.urbanarmorgear.com/
a meritat cu spume 300lei cheltuiti pentru ca

reparatia costa aproape cat telefonul, dupa care telefonul nu o sa mai fie waterproof

imi pare rau, mai bine il vinzi la piese de schimb si cauti o oferta, eMag Baneasa a avut la un moment dat S9+ 256G la 2799lei

| Anonim34231 explică (pentru ziftode):

Stai linistit, am bagat si eu 200 lei in protectie, husa cu folie de sticla.
Cum sa fie reparatia 4.000 lei? laughing))
+ nu imi trebuie waterproof ca nu filmez din piscina.

| antoniaidk a răspuns:

Posibil