| anonim_4396 a întrebat:

Funda sad! Am o intrebare. Telefonul Samsung Galaxy Grand Neo PLUS este dual sim. Este adevarat ca telefoanele dual sim sunt chinezarii? Nu isi merita banii? Vreau sa il cumpar,este bun? O sa,, ma tina,, sad sad

Răspuns Câştigător
| Metinarul123 a răspuns:

Salut.Dual simul nu Este o chinezarie (doar asa se zice)
Telefonul grand neo plus isi merita toti banii, eu iti recomand sa il cumperi!
Nu uita sa dai funda

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da,poate fi fabricat in China dar firma este sud-coreeana.Majoritatea sunt fabricate in China pentru ca este mai ieftin costul de productie.Este bun telefonul, nu te speria.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Este model Samsung Galaxy Grand Neo Plus i9060i DUAL :
http://www.cel.ro/......m-black-l/

Toate cele bune!

| sarulesti a răspuns:

Brandul este sud corean, cel mai probabil este fabricat in china dar nu vad unde ar fi problema. Este o marca de renume si clar beneficiezi de service pentru orice eventual defect de fabricatie.

| FataBuna a răspuns:

Nu este adevarat, si eu am avut un telefon dual sim dar nu Samsung si m-a tinut