| ady960 a întrebat:

Funda am un Samsung galaxy s3 si azi l.am scapat jos si nu se mai vede nimic pe ecran de ce oare in rest pot sa vorbesc la el.

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Display distrus.In cel mai fericit caz una/doua/mai multe contacte intrerupte dar in general display-ul.

http://www.techgsm.ro/......inal_Negru

| ady960 explică (pentru stlucian):

Esti sigur ca e dus display-ul

| stlucian a răspuns (pentru ady960):

Doar am presupus si daca nu-l am in mana cum se zice asta ar fi defectul dupa simptomele explicate de tine.

E negru compet(stins) sau se vade ceva aprins (ecran negru)?

Doar un service te poate lamurii exact.La acest defect am pus cea mai mare defectiune posibila dar pot exista si alte cauze cum am scris mai sus.

| ady960 explică (pentru stlucian):

Da e negru complet stins pot vorbi la el mersi ca mi.ai spus

| stlucian a răspuns (pentru ady960):

Pentru putin.

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

E foarte posibil sa fie dus display-ul, du-l intr-un magazin de reparatii telefoane sa vada ei happy