| buburutza0431 a întrebat:

Funda! Cine are telefonul Huawei U8350 Boulder Black? Ce parere aveti despre el? Se strica repede? Touchul si camera sunt bune?

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este destul de SLĂBUŢ, dar la un preţ accesibil - vezi specificaţiile tehnice şi video la linkul :
http://telefonultau.eu/products/Huawei-Boulder-U8350-Black.html

Totuşi, dacă ai GRIJĂ de el te poate ţine chiar şi 5 ani.

Touchscreen-ul este ok, camera de 3 MP e acceptabilă.

Dezavantaje : memorie internă şi RAMI puţini, Android vechi/slăbuţ, procesor SLAB, etc.

Eventual, vezi şi modelul următor ( puţin mai performant ) :
http://www.allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/a4all/specificatii/

Toate cele bune.

| buburutza0431 explică (pentru bursuc001):

Facebook-ul merge bine?

| EuDarii a răspuns:

Matusa mea il are, nu e prea multumita, touchul reactioneaza greu, am vazut si eu. Incearca Samsung Galaxy y pro, este mai bun

| buburutza0431 explică (pentru EuDarii):

Dar el se poate misca si din butoane, nu? Sau numai din touch?

| buburutza0431 explică (pentru EuDarii):

Si mai scump.sad

| EuDarii a răspuns (pentru buburutza0431):

Si din butoane happy

| Sima_Cristian_1999 a răspuns:

Ma un prieten de al meu are si vad ca ii merge androidul bine...nu face probleme dar trebuie sa te porti cu manusi.

| buburutza0431 explică (pentru Sima_Cristian_1999):

Facebook-ul merge bine si o sa se strice daca il scap?