| Kinus12 a întrebat:

Funda! Imi sugerat cateva telefoane(touchscreen or tastatura),de la Orange sau cosmote, preferabil ieftin si bun...

M-am gandit la:Orange Stockholm
Samsung Galaxy Chat
Nokia Lumia 610
Samsung Galaxy Mini 2
Samsung Galaxy S Duos
HTC Desire X

-va rog sa-mi sugerati si voi, cu abonament cat mai ieftin dar cu optiuni puternice

-FUNDA!

4 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Ti-as sugera Samsung sau HTC. Nu stiu de Stockholm cum e, dar alte telefoane produse de Orange cam lasa de dorit. Daca vrei smartphone, recomand Samsung. Eu am Samsung Galaxy S si sunt destul de multumita. Nokia am inteles ca a ramas destul de in urma la categoria asta. Pretul, ti-l fac ei in functie de abonament, dar totusi eu as recomanda cartela. Cel putin la Orange ai mai multe avantaje la prepay decat la abonament.

| AndraaAndra a răspuns:

Samsung Galaxy Chat, e perfect il am si eu dar e pe roz.Cand vreau intru si pe Facebook.Ti-l sugerez.Am dat 299 (3 milioane), dar pe abonament nu stiu cat e ma interesez si iti spun.

Funda

| ChowderR a răspuns:

Incearca: Galaxy Y, e ieftin bun si eficient. funda?

| Apelisyn4ik a răspuns:

Alege și tu unul din Samsung sau HTC, sfatul meu e să nu-ți iei Orange Stockholm pentru că nu e puternic, îl ameu și m-am dezamăgit în el...