| myhay993 a întrebat:

FUNDA
Salut azi mi-am cumparat Samsung galaxy s3 si as vrea sa pun ceva aplicatii interesante jocuri etc... voi care mile recomandati? Dau funda pentru cele mai bune!

Răspuns Câştigător
| Boos123ggg a răspuns:

Pe s3 merg jocuri foarte tari cum ar fi de curse:asphalt 8 shooter:dead trigfer 2 relaxare: let's create pottery inteligenta : candy crush sport:fifa 2014 sau pou si horror : eyse si multe altele

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Motroc_Gabriel_1996 a răspuns:

Smash Hit, Make it rain, Hill drive, Fruit NInja, Pou, Nicusor Jump, Robocop.
Ai grija la virusi, mai intai de toate instaleaza un antivirus bun!

| Daryus_Ade_1999 a răspuns:

Prima data fi atent:
1:Baga-ti cleean master
2:Jocul fifa 2014 e foarte bun si nu are virusi etc.
3:bagati nfs most wanted si fara banii intra pe file list daca ai cont dai la game mobile sau andorid si scrie sus nfs si descarca-l dupa bagatil in telefon dai instalare stai cu wifi pornit si asteapta se va instala funda!?