| SkaterBaa a întrebat:

Funda!
salut TPU!
am un HTC wildfire SA 510 e. i-am facut un update de la versiunea 2.3.3 la 2.3.5 si merge foarte greu. Cum fac sa revin la versiunea anterioara(2.3.3). mentionez ca am incercat sa resetez telefonul dar versiunea ramane aceeasi. va rog ajutati-ma! sunt disperat crying(

6 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

La firma de la care ti-ai luat telefonul sau lasa-l sa se obisnuiasca telefonul
si oricum ce iti trebuie HTC cand poti sa ai Nokia caramida
uite aici ce bun ii caramida :
http://www.youtube.com/watch?v=PwvpeMNazos

| FlorentinADN a răspuns:

Mergi la un operator si iti va reseta formatarile facute in ultimele 24 de ore, 2-3 zile, saptamana etc. Am avut aceeasi problema si m-a rezolvat repede si usor.winking

| SkaterBaa explică (pentru FlorentinADN):

Telefonul este de la Orange dar e decodat si acum sunt pe cosmote. la care sa ma duc?laughing

| FlorentinADN a răspuns:

Mergi acolo de unde ai luat telefonul, adica de la Orange, deoarece setarile initiale ale telefonului sunt facute de ei daca telefonul este tot de la ei. Funda?winking

| SkaterBaa explică (pentru FlorentinADN):

Daca merge o sa.ti dau si funds.

| FlorentinADN a răspuns (pentru SkaterBaa):

Pai mai dai funda sau nu?winking