| aaffffffffffffffjkhjljh a întrebat:

FUNDA! Salut TPU, vreau si eu o aplicatie pe android, care sa blocheze apelurile, am mai downloadat cateva aplicatii, care in momentul in care ma suna persoana pe care am blocato, ii inchide, iar eu vreau sa nu ma mai poata suna deloc. FUNDA!

1 răspuns:
| VlaDi88 a răspuns:

Salut,

Ce am incercat eu cand suna persoana blocata nu suna telefonul, doar aparea in blacklist si ii da direct ocupat.
ceva de genu https://play.google.com/......ps/details t=W251bGwsMSwxLDEsIm9yZy5iYW9sZS5hcHAuYmxhY2tsaXN0Il0.