| mnopqr a întrebat:

Imi puteti spune daca exista vreo aplicatie pentru Android care sa blocheze/restrictioneze accesul la internet al altei aplicatii? Am un abonament cu foarte putin trafic de date si nu vreau sa fac trafic suplimentar pentru unele aplicatii consuma date fara permisiunea utilizatorului...

1 răspuns:
| Threezp a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva insa daca ai un telefon ce are si procesor, ai o setare acolo, numita Manager Activitati, unde poti vedea orice ruleaza pe telefonul tau in momentul respectiv happysi cu un singur "clicck" o poti inchide pe cea nedorita happy