| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu o aplicatie care sa blocheze apelurile si sms de la persoanele care nu le am in lista de contacte.

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Buna! Daca detii un telefon pe android, urmatoarea plicatie te va ajuta sa blochezi aplelurile/sms-urile, doar prin adaugarea acelui numar in blacklist.
APP : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netqin.mm&hl=ro

P.S : ca sa nu primesti notificari de la aplicatie cum ca numarul x a incercat sa te sune, debifeaza notificarile din setarile aplicatiei.

Bft! happy

| anonim_4396 explică (pentru Jipa95):

Am aplicatia asta, si nu ma ajuta ...Nu vreau sa stau sa pun numerele pe blacklist, vreau sa-i blocheze direct daca nu ii am la contacte.(Cum era versiunea ce-a veche a aplicatiei)

| Jipa95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si cum naiba nu poti, mie imi merge perfect. Asta daca nu cumva nu sti sa utilizezi aplicatia happy

| Λndrei a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce ai bloca pe cineva doar pentru simplul fapt că nu îi ai la contacte? Mi se pare foarte absurd...
Dacă părinți tăi își schimbă numărul și te sună în caz de o urgență, ce se va întâmpla? Ciudat...zic eu laughing

| FlorinFlz a răspuns:

Daca ai android du-te la call settings in telefon >> call rejection >> Auto reject List si aici bifezi UNKNOWN si gata.