| MXxXMXxXM a întrebat:

Hello! vreau sa blochez pe cineva pe facebook dar fara ca acea persoana sa-si dea seama ca am blocato. cum fac? si cum aflu cine m-a blocat pe facebook? dau funda! a, da si de cate ori trebuie sa te blocheze cineva ca sa ti se stearga contul de facebook?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

De blocat blochezi pe cine vrei. dar asta cu datu seama tine de gradul de inteligenta a persoanei respective laughing daca e destul de prostuta... probabil ca nu o sa isi dea seama laughing

| DareToZlatan a răspuns (pentru eandopuncttk):

Raspuns beton prietenaswinking