| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA!! Se poate afla cine te suna cu numar necunoscut? Stiu ca, in trecut, se putea cu o redirectionare de apel, dar acum nu mai merge. sad

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da poti, mergi la operatorul de telefonie dupa ce obtii un ordin judecatoresc pentru a alfa numarul. Bineinteles aici vorbim de situatii serioase gen amenintari, santaj samd

| T0T a răspuns:

Se poate. Dar ori sa ai pile la operatorii de retea ori sa mergi la politie daca te deranjeaza si insista.

| WhiteScarf a răspuns:

Multumesc, dar nu cred ca merita sa fac asta. Este cineva care ma suna de 3-4 ori pe noapte, de mai mult de 3 zile. Bag numarul la "blacklist".