| Alllllexandra a întrebat:

Heeeey,am inteles ca pe 21 noiembrie o sa fie Black Friday la Emag si ma gandeam, e posibil sa se ieftineasca Allview V1 Viper S de la 10 milioane, la 6?

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Fiecare produs o sa se ieftineasca cu 30%...dar nu cred ca vor face o reducere chiar asa mare. Probabil o sa coste 699 lei sau 750 lei...

| suntserios a răspuns (pentru OnuOnulică):

Da de unde stii ca o sa se ieftineasca cu 30%? lucrezi la eMAG?

| OnuOnulică a răspuns (pentru suntserios):

Amice, daca erai atent si anul trecut la eMAG de Black Friday a fost la fiecare produs 30% reducere...

| suntserios a răspuns (pentru OnuOnulică):

Asa si? asta inseamna ca va fi la fel si anul asta?

| Treistariustar a răspuns:

Exagerezi, nu are cum sa ajunga la 6. Dar poate la 8 o sa ajunga http://bit.ly/1GRu7z5

| omulpaiangan a răspuns:

Hai sa lamurim :d Il poti lua la 600 lei doar daca e sa ai norocul sa fie 30% reducere ca anul trecut si sa fie reambalat. (reambalat nu inseamna sa fie stricat sau ceva, poate ca fostul detinator nu se astepta ca telefonul sa fie precum dorea)

| AlexSiniat a răspuns:

Cred ca mai degraba pe la un 8 sad

| Alllllexandra explică (pentru AlexSiniat):

Ce naspa... daca se ieftineste la 7 il iau, daca nu, nu.

| AlexSiniat a răspuns (pentru Alllllexandra):

Succes, poate ai noroc happy

| Alllllexandra explică (pentru AlexSiniat):

Mersi ^.^