| WhatAmIIF333 a întrebat:

Heeelp! Ce se va intampla cu Messengerul daca il voi muta pe card? Se vor sterge mesajele? Si daca il voi muta cum va fi daca voi scoate cardul?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mută-l mai intai. Si mai vorbim.

| WhatAmIIF333 explică (pentru darrio2007):

Dar sa nu pateasca ceva, de genul sa se strice.Fi serios te rog!

| darrio2007 a răspuns (pentru WhatAmIIF333):

Sunt foarte serios. Am scris asa sa vad daca poti muta aplicatia pe cardul sd. In mod normal nu.
Numai daca ai telefonul rootat o poti face.

| Bogdan70001 a răspuns:

Nu se sterg! Tu vei copia doar aplicatia, coversatiile tale se salveaza in contul de messenger.Deci practic daca o sa pui Card-ul in alt tel, Messenger-ul va aparea, dar iti va cere sa te conectezi, TU TE VEI CONECTA si mesajele vor fii tot acolo. FUNDA?

| AndreiMarin499 a răspuns:

Mesajele nu se vor șterge deoarece ele sunt sicronizate în cloud.