| AnnaAnn a întrebat:

Heeey, TPU! Vreau sa-mi iau un telefon Samsung S3570 Chat 357, Ceramic White care costa 349 lei fix si are pe langa altele Slot Memorie( tip): MicroSD ( pana la 16 GB) si Memorie Interna ( MB) : 34 stocare. Intrebarea mea este : acest telefon isi merita banii? Adica pentru memorie si asa isi merita banii? Intreb pentru ca nu prea pricep in domeniul telefoanelor mobile. Va rog raspundeti! Dau fundita! :*

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Telefonul este slăbuţ şi bănuiesc că o să vrei diverse jocuri/aplicaţii, etc. - are memoria internă foarte mică şi nu vor merge bine.

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_ch@t_357-4931.php

Eu îţi recomand un telefon mult mai BUN la un preţ acceptabil :
http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Chat-B5330-White.html

| danutzzzu99 a răspuns:

E bunicel, dar sa nu te astepti la prea multe jocuri si aplicatii.Dar macar are Wi-Fi, ceea ce e bine.Eu te sfatuiesc sa mai strangi niste bani, si iti poti cumpara un telefon mai bun(asa am procedat si eu).Mai strange vreo 200 de lei si ia-ti un Samsung Galaxy Y Pro, sau un Samsung Galaxy Chat(pe asta il am eu si sunt foarte multumit de el, doar ca e 649 de lei)
Sper ca te-am ajutathappy