| Anduta12345 a întrebat:

Sunt foarte nedumerita! Vreau sa-i cumpar nepoatei mele (15 ani) un telefon (sa nu coste mai mult de 300-350 de lei) si care sa aiba neaparat wi-fi. Am vazut ca majoritatea recomandati Allview A4all. Nu stiu ce sa zic. Allview este o marca buna? Telefonul acesta rezista la cazaturi? M-am gandit la http://www.emag.ro/......L1CXBBBM/, http://www.emag.ro/......ELWFKBBBM/ sau la A4all. Ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
| Jackster a răspuns:

Allview este cea mai proasta firma din toata lumea asta. Nu tot ce e ieftin e si bun.
Eu ti-as recomanda firma Samsung.

| Popa_Adrian_1997_0eOT a răspuns:

Nu il baga in seama pe gusteru de mai sus. Allview este construit la fel ca iphone si Samsung placa de baza in china si procesoru in taiwan. Pentru o fata de 15 ani telefonul e mai mult ca perfect poate sa scrie mesaje non stop si acest telefon e facut special pentru elevi-studenti si are cea mai buna conexiune la internet

| Popa_Adrian_1997_0eOT a răspuns (pentru Popa_Adrian_1997_0eOT):

A da mai e ceva telefonul asta arata exact ca un iphone 3g deci e un clasic de 3.5 inci mai mare ca Samsung galaxy mini 2 si procesorul e de 1 gh iar cele de la Samsung sunt mai mici cu aproape un sfert