| baiii a întrebat:

Heei! Am o problema. De cand mi-am actualizat Facebook-ul ultima oara imi arata meniul si toate cele ca la iPhone straight face. De ce? (TIN SA MENTIONEZ CA AM GALAXY S4)
Va rog ajutati-ma!
FUNDA!

1 răspuns:
| xyzy a răspuns:

Ai doua posibilitati:
1.Dezinstaleaza facebook-ul apoi il reinstalezi de pe google play, am vazut ca au facut o alta actualizare pe 21 decembrie.
2.Incearca versiuni mai vechi, rasfoieste google... nu am voie sa postez link cu site de piraterie big grin
P.S: Nu incurajez pirateria!
Succes!