| yourkittycat a întrebat:

Heei. Putin ajutor va rog. Am un iphone 7 si de un timp nu mai pot descarca nimic de pe magazin, imi spune sa platesc, aplicatii care inainte de pe aceelasi telefon nu le plateam. De ce? Ce sa fac sa pot descarca aplicatiile gratuite de care am nevoie fara am plati

5 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Cidya. Succ

Dacă înainte aveai telefon cu Android de aia aplicațiile erau gratuite. Acum pe iOS o sa plătești anumite aplicații dacă le vrei. Se spune ca dacă ai bani de iPhone 7 ai bani sa și cumperi melodiile și aplicațiile.

| ஐŞtíũíŧōäŗєääAЙDŞtíuíŧoarєaღ a răspuns (pentru yourkittycat):

laughing tare sau nu asta e crudul adevăr

Intrebarea era cu totul alta si nu vad sa fi specificat ca am avut Android sau nu inainte.laughing Am adresat intrebarea pentru cei care sunt in masura pentru a sfatui.
Multumesc oricum